Solarkabel haspel 500mtr 4mm² Zwart
€ 750,20 incl. btw
500m zwarte solarkabel 4mm² op haspel voor PV-installaties.
Vandaag besteld = binnen 1–2 werkdagen in huis
- Premium kwaliteit
- Snelle levering uit Nederland
- Beveiligd betalen
- 30 dagen retourrecht
- 10/10 klantbeoordeling via eKomi
Solarkabel haspel 500mtr 4mm² Zwart – IBC Solar
Maak uw PV-installatie compleet met de Solarkabel haspel 500mtr 4mm² Zwart van het gerenommeerde merk IBC Solar, verkrijgbaar bij Harrems Zonnepanelen. Deze hoogwaardige zwarte solarkabel is speciaal ontworpen voor zonnepaneelsystemen en biedt betrouwbare prestaties en langdurige duurzaamheid.
Belangrijkste kenmerken:
- Lengte: 500 meter stevige solarkabel, ideaal voor grotere installaties.
- Dikte: 4mm² voor optimale stroomgeleiding en minimale energieverlies.
- Kleur: Zwart, perfect voor een nette en professionele afwerking.
- Gewicht: 15 kg, geleverd op een praktische en robuuste haspel voor eenvoudig transport en gebruik.
Waarom kiezen voor deze solarkabel?
Deze kabel is geschikt voor alle soorten PV-installaties en biedt maximale veiligheid en efficiëntie. Dankzij de UV- en weersbestendige eigenschappen is hij perfect voor langdurig gebruik, zelfs onder extreme omstandigheden. Met de 500 meter lengte en stevige constructie kunt u zonder zorgen uw zonnepanelen verbinden en uw systeem optimaliseren.
Toepassing:
De Solarkabel haspel 500mtr 4mm² Zwart is onmisbaar voor professionals en doe-het-zelvers die streven naar een hoogwaardige en duurzame oplossing voor hun zonne-energiesystemen.
Investeer in kwaliteit en betrouwbaarheid met deze solarkabel van IBC Solar. Bestel vandaag nog bij Harrems Zonnepanelen en til uw installatie naar een hoger niveau!
| Gewicht | 15 kg |
|---|






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.